انگشتر دُر مویی مردانه قلم زنی دستی بینظیر کد R223

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۴
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از زیباترین و خاص ترین انگشترهای دست ساز سایت زرسی zarsee.com

انگشتر دُر مویی مردانه قلم زنی دستی بینظیر کد R223، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۷۲۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۷۲,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۱,۵۵۲,۵۰۰ تومان

امروز نیز قصد معرفی یکی دیگر از زیباترین و خاص ترین انگشترهای دست ساز سایت زرسی یعنی انگشتر دُر مویی مردانه قلم زنی دستی بینظیر کد R223 به شما عزیزان را داریم. این انگشتر دُر مویی یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین های آن ، آیینه کاری و قلم زنی بی نظیر و خاص رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر دست ساز دُر مویی به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته دُر مویی می باشد. قلم زنی فاخر به زیبایی این انگشتر دُر مویی افزوده و آن را در زمره زیباترین انگشترهای دُر مویی قلم زنی شده قرار داده است. در طراحی این انگشتر از نقوش قلمزنی فاخر و همچنین سبک سیاه قلم استفاده شده است. رکاب این انگشتر دُر مویی از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است و این انگشتر دُر مویی با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ دُر مویی می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار ، ارزش آفرین و دوست داشتنی برای دوستی صمیمی و با سلیقه یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز و بزرگوار نیز به یادگار بنشیند.انگشتر دُر مویی مردانه قلم زنی دستی بینظیر کد R223 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

خواص درمانی سنگ در نجف
برخی از مهمترین خواص درمانی در نجف برای سلامت جسم و روان به شرح زیر می باشد:
در نجف برای درمان کمر درد مفید است.
درمان سردردهای مزمن از مهمترین خواص درمانی در نجف است.
همراه داشتن سنگ در نجف، جریان خون را تحریک می کند .
در نجف تنظیم کننده مراکز دریافت انرژی در بدن است و تعادل انرژی را در بدن برقرا می کند.
در نجف، در پاکسازی همه چاکراهای بدن نقش موثری دارد.
این سنگ نماد نیروی ذهن است و به تمرکز و افزایش توانایی های ذهنی و باز نمودن ذهن کمک می کند.
به طور کلی مهمترین خواص درمانی در نجف در طب سنتی، برطرف نمودن درمان خستگیهای مزمن، کمک به رفع و درمان ورم مفاصل، صدمات استخوانی، افسردگی و درد عضله است .

نظرات کاربران