انگشتر دست ساز عقیق سرخ مردانه رکاب قلم زنی کد R30

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۶
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر انگشترهای دست ساز عقیق سرخ مردانه سایت زرسی zarsee.com بوده

انگشتر دست ساز عقیق سرخ مردانه رکاب قلم زنی کد R30، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۰۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۰۳,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۹۳۱,۵۰۰ تومان

امروز قصد معرفی یکی از چشم نواز ترین و اعجاب انگیز ترین انگشترهای عقیق سرخ سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. انگشتر دست ساز عقیق سرخ مردانه رکاب قلم زنی کد R30 یکی دیگر انگشترهای دست ساز عقیق سرخ سایت زرسی بوده که به خاطر قلم زنی بسیار حرفه ای و درجه یک ، این انگشتر مردانه عقیق سرخ را به انگشتری خاص و متفاوت مبدل نموده است. رکاب این انگشتر عقیق سرخ کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار 925 ساخته شده است. شبکه کاری ، آیینه کاری و قلم زنی بسیار دقیق ، تمیز و بدون هیچ ایرادی ، به زیبایی این انگشتر عقیق سرخ مردانه افزوده و نگین عقیق سرخ که روی رکاب این انگشتر مردانه قرار گرفته ، جذابیت خاصی به اثر بخشیده است. طراحی خاص و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر دست ساز عقیق سرخ به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است.

از دیرباز ، قبایل و ملل کهن جهان ، عقیق را سنگ مقدسی می دانسته اند و آن را از خود دور نمی کرده اند، عقیق سنگی است که آن را حرز و حامی انسان در مقابل بلایا و حوادث به ویژه در جنگ ها می شمارند. انگشتر عقیق برای افزایش درآمد و رونق کسب و کار و آسان شدن کارها بسیار مفید است. انگشتر عقیق برای تقویت نقاط مختلف بدن و برقراری تعادل و هماهنگی در آن ها بسیار مفید است. استفاده از انگشتر عقیق اثری فراوان دارد و علاوه بر زدودن انرژی های منفی از محیط، سبب پاکسازی هاله ای از انرژی های منفی می شود. انگشتر عقیق برای تعالی، شادابی و آرامش روح و همچنین بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثر است.انگشتر دست ساز عقیق سرخ مردانه رکاب قلم زنی کد R30 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

نظرات کاربران