انگشتر دست ساز مردانه عقیق سرخ رکاب قلم زنی کد R31

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۷
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر انگشترهای دست ساز مردانه عقیق سرخ سایت زرسی zarsee.com بوده

انگشتر دست ساز مردانه عقیق سرخ رکاب قلم زنی کد R31، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۱۸,۰۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۱,۰۶۲,۰۰۰ تومان

این انگشتر دست ساز مردانه عقیق سرخ رکاب قلم زنی کد R31، از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است. از نکات جالب توجه رکاب این انگشتر می توان به شبکه کاری ، آیینه کاری و قلم زنی بسیار زیبا اشاره کرد که مورد پسند همه افراد در سنین مختلف است. انگشتر مردانه عقیق سرخ با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ عقیق سرخ می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار و دوست داشتنی برای نزدیکان باشد. طراحی خاص و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر دست ساز عقیق سرخ به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است.

این انگشتر دست ساز مردانه عقیق سرخ در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

نظرات کاربران