اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۰
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر سیترین توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی zarsee.com ساخته شده است

انگشتر یاقوت زرد مردانه کد R199، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۹۹۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۱۸,۲۰۰ تومان (۱۲٪)
مبلغ نهایی :
۸۷۱,۸۰۰ تومان

انگشتر سیترین مردانه دست ساز کد R204 با رکاب نقره تماماً دست ساز جواهر سازان سایت زرسی، اوج ظرافت و خلاقیت آمیخته با هنر اصیل ایرانی میباشد. که یک عدد نگین سیترین طبیعی و معدنی و 13عدد نگین اتمی نانو در طرفین رکاب خودنمایی می کند. رکاب این انگشتر سیترین مردانه کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است. این سبک انگشتر با آیینه کاری و مخراج کاری بسیار دقیق که به جرات می توان گفت کم نظیر می باشد. این انگشتر سیترین مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ سیترین می تواند به عنوان هدیه ای زیبا و آرامش بخش برای دوستی قدیمی و با سلیقه و یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز به یادگار بنشیند.شما با مطالعه مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر و با اندازه گرفتن دور انگشت خود قادر به تشخیص سایز انگشت خود هستید. ضمنا این انگشتر سیترین مردانه دست ساز در هر نقره یا طلا فروشی در شهر محل سکونت خود قابل سایز شدن هست.خواص سنگ سیترین (Citrine)
خواص سنگ سیترین بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ سیترین را بیان کرده ایم:

سیترین یکی از بهترین سنگ هایی است که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های خود را به شکل فیزیکی آشکار نمایید.
سنگ سیترین نیروی اراده و احساس قدرت شخصی شمارا برای غلبه بر موانع تقویت می کند.
سیترین کمک میکند هرگونه سد و موانعی که در مقابل شما قرار می گیرد را از بین ببرید.

نظرات کاربران