اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۸
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از انگشترهای فیروزه نیشابوری کاملا دست ساز سایت زرسی zarsee.com است

انگشتر فیروزه نیشابوری دور برلیان مردانه کد R02، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۴,۲۶۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۹۴,۰۰۰ تومان (۷٪)
مبلغ نهایی :
۳,۹۶۶,۰۰۰ تومان

انگشتر فیروزه نیشابوری دور برلیان اصل مردانه کد R02 یکی دیگر از انگشترهای فیروزه نیشابوری سایت زرسی است که آینه کاری ، مخراج کاری ، شبکه کاری و تاج برنجی بسیار زیبای آن، زیبایی فوق العاده ای به این انگشتر مردانه بخشیده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقه مندان به هنر دست ، مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است همچنین نگین های برلیان با ظرافت خاصی در رکاب آن جای گرفته و خودنمایی می کند و به این ترتیب آن را از سایر انگشرهای فیروزه نیشابوری متفاوت نموده است.انگشتر فیروزه نیشابوری دور برلیان اصل مردانه کد R02 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.


خواص سنگ فیروزه نیشابور
خواص انگشتر دارای نگین فیروزه نیشابور بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه چندین مورد از خواص سنگ فیروزه نیشابور را بیان کرده ایم:

نگاه به سنگ فیروزه چشم را تقویت می کند و سعه صدر می دهد. این سنگ ، افسردگی های روحی و روانی و همچنین ناراحتی های عصبی را درمان می کند و باعث آرامش می شود.

فیروزه قلب را تقویت می کند. گذاشتن فیروزه بر روی چاکرای گلو برای درمان گلو درد ، تقویت تارهای صوتی و درمان بیماری های ریوی و تنفسی موثر می نماید.

استفاده از انگشتر و یا گردنبند فیروزه ، برای دور کردن انرژی های منفی به ویژه چشم زخم و آثار آن بسیار مناسب است. این سنگ مانند عقیق ، حرز بسیار مهمی در برابر حوادث و بلایا به شمار می رود و برای آسان شدن کارها و رونق در کسب و کار بسیار مفید می نماید.
2 رای

نظرات کاربران