انگشتر فیروزه نیشابور عجمی مردانه دست ساز کد R228

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۳
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر فیروزه نیشابور عجمی توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی zarsee.com ساخته شده

انگشتر فیروزه نیشابور عجمی مردانه دست ساز کد R228، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۳۱۲,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۳۱,۲۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۱,۱۸۰,۸۰۰ تومان

انگشتر فیروزه ای که مشاهده می نمایید کاملا دست ساز می باشد و عیار نقره رکاب انگشتر فیروزه نیشابور عجمی مردانه دست ساز کد R228 بالای 925 بوده ، برخورداری از شبکه کاری زیبا ، آیینه کاری منظم و نگین اصلی که در وسط قرار گرفته فیروزه نیشابور عجمی اصل و معدنی بوده که جذابیت خاصی به این انگشتر فیروزه نیشابور عجمی مردانه دست ساز بخشیده. انگشتر فیروزه برای افزایش اعتماد به نفس ، توانایی و استحکام افکار مثبت ، سعه صدر ، تقویت چشم کمک فراوانی می کند. استفاده از انگشتر فیروزه نیشابور برای شادابی روح ، تسهیل امور ، آرامش دادن ، تقویت قلب مناسب است.انگشتر فیروزه نیشابور عجمی مردانه دست ساز کد R228 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.خواص سنگ فیروزه

خواص سنگ فیروزه بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند در ادامه ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ فیروزه را بیان کرده ایم:

1. درمان های فیزیکی

فیروزه که یک سنگ مقاوم است برای خستگی، مایوس شدن و حملات عصبی و افسردگی بسیار مفید است. فیروزه در بسیاری از مشکلات و بیماری هایی در چشم ، مغز ، گردن ، گوش ها ، گلو مخصوصا برای درد میگرن ، آب مروارید و سردرد مفید است. فیروزه همچنین محافظت کننده سیستم تنفسی است و در نتیجه آلرژی و اختلالات را در ریه درمان می کند. اعتقاد بر این است که با استفاده از گردنبند فیروزه ای ترشحات و سایر بیماری های مرتبط با برونشیت از بین می رود همچنین گمان کردن که فیروزه مشکلات سخن گفتن از قبیل لکنت زبان را درمان می کند.

2. درمان احساسی

سنگ فیروزه یکی از درمان کننده های تاثیرگذار و شناخته شده ای است که آرامش و تسکین را برای کل بدن فراهم می کند. فیروزه برای تعادل روحیه و احساسات و برای برقرای آرامش و آسودگی بسیار سودمند است. فیروزه تنش های عصبی را کاهش می دهد و نقطه کانونی را به قلب منتسب می کند.

3. درمان روحی

از نقطه روحی و معنوی فیروزه مانند یک پرستار و مراقب عمل می کند که انرژی های مرکز بدن را پاک می کند. فیروزه اجازه می دهد که احساس زیبایی مهربانی و همچنین اعتماد به وجود بیاید که باعث چیره شدن بر قدرت های آسمانی می شود. فیروزه الهام بخش و القاء کننده ای است که باعث می شود افراد احساسات خود را نسبت به دیگران گسترش دهند و همچنین باعث می شود فرد از آنچه که برای خود آرزو می کند از قبیل محبت ، عشق ، مهربانی برای دیگران هم آرزو کند.

سنگ فیروزه نماد دوستی است و باعث برانگیختن عشق های رمانتیک و خیالی می شود.

تقدیم کردن انگشتر مردانه فیروزه به عنوان یک هدیه به گیرنده احساس شادابی و سرزندگی میدهد و باعث زیاد شدن دارایی می شود.

نظرات کاربران