اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۶
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از بزرگترین و چشم نواز ترین انگشترهای فیروزه نیشابور سایت زرسی zarsee.com

انگشتر مردانه فیروزه نیشابور کد R174، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۳,۲۶۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۶۱,۶۰۰ تومان (۸٪)
مبلغ نهایی :
۲,۹۹۸,۴۰۰ تومان

امروز قصد معرفی یکی از بزرگترین و چشم نواز ترین انگشترهای فیروزه نیشابور سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. انگشتر فیروزه نیشابور مردانه کد R168 یکی دیگر انگشترهای دست ساز فیروزه نیشابور سایت زرسی بوده که به خاطر مخراج کاری و قلم زنی زیبا ، این انگشتر مردانه فیروزه نیشابور را به انگشتری خاص و متفاوت مبدل نموده است. رکاب این انگشتر فیروزه نیشابور کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است. 18عدد برلیان معدنی و طبیعی مخراج شده و نگین فیروزه نیشابور بزرگی که روی رکاب این انگشتر مردانه قرار گرفته ، جذابیت خاصی به انگشتر بخشیده است. در طراحی این انگشتر از نقوش قلمزنی فاخر و همچنین سبک سیاه قلم استفاده شده است. اگر به دنبال انگشتر فیروزه نیشابور مردانه هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب انگشتر مردانه فیروزه مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.انگشتر فیروزه نیشابور مردانه کد R168 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.خواص سنگ فیروزه

خواص سنگ فیروزه بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند در ادامه ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ فیروزه را بیان کرده ایم:

1. درمان های فیزیکی

فیروزه که یک سنگ مقاوم است برای خستگی، مایوس شدن و حملات عصبی و افسردگی بسیار مفید است. فیروزه در بسیاری از مشکلات و بیماری هایی در چشم ، مغز ، گردن ، گوش ها ، گلو مخصوصا برای درد میگرن ، آب مروارید و سردرد مفید است. فیروزه همچنین محافظت کننده سیستم تنفسی است و در نتیجه آلرژی و اختلالات را در ریه درمان می کند. اعتقاد بر این است که با استفاده از گردنبند فیروزه ای ترشحات و سایر بیماری های مرتبط با برونشیت از بین می رود همچنین گمان کردن که فیروزه مشکلات سخن گفتن از قبیل لکنت زبان را درمان می کند.

2. درمان احساسی

سنگ فیروزه یکی از درمان کننده های تاثیرگذار و شناخته شده ای است که آرامش و تسکین را برای کل بدن فراهم می کند. فیروزه برای تعادل روحیه و احساسات و برای برقرای آرامش و آسودگی بسیار سودمند است. فیروزه تنش های عصبی را کاهش می دهد و نقطه کانونی را به قلب منتسب می کند.

3. درمان روحی

از نقطه روحی و معنوی فیروزه مانند یک پرستار و مراقب عمل می کند که انرژی های مرکز بدن را پاک می کند. فیروزه اجازه می دهد که احساس زیبایی مهربانی و همچنین اعتماد به وجود بیاید که باعث چیره شدن بر قدرت های آسمانی می شود. فیروزه الهام بخش و القاء کننده ای است که باعث می شود افراد احساسات خود را نسبت به دیگران گسترش دهند و همچنین باعث می شود فرد از آنچه که برای خود آرزو می کند از قبیل محبت، عشق، مهربانی برای دیگران هم آرزو کند.

سنگ فیروزه نماد دوستی است و باعث برانگیختن عشق های رمانتیک و خیالی می شود.

تقدیم کردن انگشتر مردانه فیروزه به عنوان یک هدیه به گیرنده احساس شادابی و سرزندگی میدهد و باعث زیاد شدن دارایی می شود.

نظرات کاربران