اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۸
وضعیت کالا :
غیر فعال
محصول از سایت :
zarsee.com

اینبار نیز قصد معرفی یکی از زیباترین و کم نظیرترین انگشترهای دست ساز سایت زرسی zarsee.com را داریم

انگشتر مردانه آمیتیست دست ساز کد R24، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۹۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۹۳,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۸۴۱,۵۰۰ تومان

انگشتر دست سازی که مشاهده می نمایید، انگشتر مردانه آمیتیست دست ساز کد R24 می باشد. این انگشتر آمیتیست یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین آن ، طراحی خاص و جذاب رکاب نقره ، زیبایی شگفت انگیزی را برای این انگشتر آمیتیست به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر مردانه نیز دست ساز بوده و دارای آیینه کاری و شبکه کاری فوق العاده جذابی می باشد ، از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته آمیتیست اصل و معدنی می باشد و آن را در زمره زیباترین انگشترهای آمیتیست سایت زرسی قرار داده است.


انگشتر مردانه آمیتیست دست ساز کد R24 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.


خواص سنگ آمیتیست (Amethyst)
آمیتیست سنگی محافظ و پاکسازی روانی است. از خواص سنگ آمیتیست این است که افرادی که قصد ترک کردن عادت های بد و غلط مانند الکل یا مواد مخدر را دارند بسیار مفید است. همچنین اگر شخصی بیمار باشد قرار دادن قطعه ای از این گوهر در کنار خود می تواند محیط روانی بدن فرد و سطوح انرژی را در سطحی از تعادل و بهزیستی نگه دارد.

درواقع خواص سنگ آمیتیست باعث می شود ساختار عصبی مغز به تعادل برسد. کسانی که قصد دارند به دریافت درک شهودی و شناختی بالایی برسند نباید از این گوهر غافل شوند. چنانچه شما در خواب کابوس می بینید با قرار دادن این سنگ در کنار تخت خود می توانید آنها را از بین ببرید.

نظرات کاربران