انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22

اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۴۰۴
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر فیروزه عنکبوتی نیشابوری توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی zarsee.com ساخته شده

انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۳,۵۶۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۶۹,۶۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۳,۱۹۰,۴۰۰ تومان

اینبار قصد معرفی یکی دیگر از جذاب ترین انگشتر های فیروزه نیشابور سایت زرسی را داریم، انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22 انتخابی عالی برای مردان زیبا پسندیست که به دنبال خاص و جذاب بودن می باشند. شاید به جرات می توان گفت این انگشتر یکی از زیباترین انگشترهای فیروزه نیشابور عنکبوتی موجود در فروشگاه های اینترنتی می باشد، رکاب این انگشتر فیروزه عنکبوتی نیشابوری که توسط جواهرسازان سایت زرسی طراحی و تولید شده است، کاملا دست ساز بوده و علاوه بر اینکه از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است دارای شبکه کاری استادانه و زیبایی می باشد که در کنار استحکام رکاب، جذابیت خاصی به این انگشتر مردانه فیروزه بخشیده است. تراش نگین فیروزه این انگشتر دامله ای می باشد و توسط هنرمندان فروشگاه اینترنتی زرسی به صورت خیلی حرفه ای و تخصصی تراش خورده است. این انگشتر فوق العاده را می توانید به عنوان هدیه ای ماندگار و به یادماندنی به عزیزان خود تقدیم نمایید تا علاوه بر زیبایی این انگشتر از خواص فیروزه نیشابوری هم بهره مند شوند.


ضمنا این انگشتر فیروزه نیشابور کهنه می باشد که از ارزش بسیار بالایی برخوردار هست.


انگشتر مردانه فیروزه عنکبوتی نیشابوری اصل دست ساز کد R22 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز انگشتر پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.

خواص سنگ فیروزه نیشابور
خواص انگشتر دارای نگین فیروزه نیشابور بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه چندین مورد از خواص سنگ فیروزه نیشابور را بیان کرده ایم:

نگاه به سنگ فیروزه چشم را تقویت می کند و سعه صدر می دهد. این سنگ ، افسردگی های روحی و روانی و همچنین ناراحتی های عصبی را درمان می کند و باعث آرامش می شود.

گذاشتن فیروزه بر روی چاکرای گلو برای درمان گلو درد ، تقویت تارهای صوتی و درمان بیماری های ریوی و تنفسی موثر می نماید. فیروزه قلب را تقویت می کند.

استفاده از جواهرات فیروزه مثل انگشتر فیروزه ، برای دور کردن انرژی های منفی به ویژه چشم زخم و آثار آن بسیار مناسب است. این سنگ مانند عقیق ، حرز بسیار مهمی در برابر حوادث و بلایا به شمار می رود و برای آسان شدن کارها و رونق در کسب و کار بسیار مفید می نماید.
5 رای

نظرات کاربران