اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۲
وضعیت کالا :
غیر فعال
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از چشم نواز ترین و اعجاب انگیز ترین انگشترهای دست ساز یاقوت زرد سایت زرسی zarsee.com

انگشتر مردانه یاقوت زرد دست ساز زیبا کد R117، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱ تومان
تخفیف :
۰ تومان (۱٪)
مبلغ نهایی :
۱ تومان

امروز قصد معرفی یکی از چشم نواز ترین و اعجاب انگیز ترین انگشترهای ِدست ساز یاقوت زرد سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. انگشتر مردانه یاقوت زرد دست ساز زیبا کد R117 یکی دیگر انگشترهای یاقوت زرد دست ساز سایت زرسی بوده که به خاطر قلم زنی بسیار استادانه و درجه یک ، این انگشتر مردانه یاقوت زرد را به محصولی خاص و متفاوت مبدل نموده است. رکاب این انگشتر یاقوت زرد کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار جهانی 925 ساخته شده است. برخورداری از قلم زنی زیبا و درجه یک را در کنار استحکام رکاب به ارمغان آورده. در طراحی این انگشتر از نقوش قلمزنی فاخر و همچنین سبک سیاه قلم استفاده شده است و نگین یاقوت زرد که روی رکاب این انگشتر قرار گرفته ، جذابیت خاصی به اثر بخشیده که از این بابت می توان آن را به عنوان هدیه ای ماندگار و دوست داشتنی برای نزدیکان پیشکش نموده و یا به پدری صمیمی و اهل دل اهدا نمود.

اگر به دنبال انگشتر مردانه یاقوت زرد هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب انگشتر مردانه یاقوت زرد مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.انگشتر یاقوت زرد مردانه کد R160 در سایزهای مختلف ارائه شده که برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد از مقاله تصویری و ویدیویی راهنمای سایز انگشتر استفاده نمایید.

خواص سنگ یاقوت زرد
خواص انگشتر دارای نگین یاقوت زرد بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ یاقوت زرد را بیان کرده ایم:

انگشتر یاقوت زرد بدن را از سموم پاک کرده و ناراحتی های کبد و کیسه صفرا را برطرف می سازد. استفاده از انگشتر یاقوت زرد برای تنظیم متابولسیم بدن و تقویت دستگاه گوارش به ویژه روده ها مناسب است. همچنین انگشتر یاقوت زرد از خستگی های روحی می کاهد و بر نشاط روح می افزاید و برای کسانی که خواب های پریشان می بینند ، مفید است.

نظرات کاربران