اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۹
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از انگشترهای مردانه یاقوت زرد کاملا دست ساز سایت زرسی zarsee.com است

انگشتر مردانه یاقوت زرد دست ساز کد R27، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۱۳۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۳۷,۴۰۰ تومان (۱۲٪)
مبلغ نهایی :
۹۹۷,۶۰۰ تومان

اینبار قصد معرفی یکی دیگر از جذاب ترین انگشتر های یاقوت زرد مردانه سایت زرسی را داریم، انگشتر مردانه یاقوت زرد دست ساز کد R27 انتخابی عالی برای مردان زیبا پسندیست که به دنبال خاص و جذاب بودن می باشند. رکاب نقره این انگشتر مردانه یاقوت زرد کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار جهانی 925 ساخته شده است. برخورداری از تاج برنجی ، سوهان کاری و مخراج کاری زیبا و منظم را در کنار استحکام رکاب به ارمغان آورده است. انگشتر یاقوت زرد بدن را از سموم پاک کرده و ناراحتی های کبد و کیسه صفرا را برطرف می سازد. استفاده از انگشتر یاقوت زرد برای تنظیم متابولسیم بدن و تقویت دستگاه گوارش به ویژه روده ها مناسب است. همچنین انگشتر یاقوت زرد از خستگی های روحی می کاهد و بر نشاط روح می افزاید و برای کسانی که خواب های پریشان می بینند ، مفید است.


این انگشتر مردانه یاقوت زرد دست ساز در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز انگشتر پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.


خواص سنگ یاقوت زرد
خواص انگشتر دارای نگین یاقوت زرد بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ یاقوت زرد را بیان کرده ایم:

انگشتر یاقوت زرد بدن را از سموم پاک کرده و ناراحتی های کبد و کیسه صفرا را برطرف می سازد. استفاده از انگشتر یاقوت زرد برای تنظیم متابولسیم بدن و تقویت دستگاه گوارش به ویژه روده ها مناسب است. همچنین انگشتر یاقوت زرد از خستگی های روحی می کاهد و بر نشاط روح می افزاید و برای کسانی که خواب های پریشان می بینند ، مفید است.

نظرات کاربران