اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۸۵
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر یاقوت سرخ توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی zarsee.com ساخته شده است

انگشتر مردانه یاقوت سرخ تراش اشکی کد R237، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۱۰,۰۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۹۹۰,۰۰۰ تومان

انگشتر مردانه ای که مشاهده می کنید انگشتری کاملا دست ساز با سنگ زیبای یاقوت سرخ است. انگشتر مردانه یاقوت سرخ تراش اشکی کد R237 یکی دیگر از سری انگشترهای یاقوت سرخ سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین های آن، طراحی بسیار خاص و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی خیره کننده ای را برای این انگشتر مردانه یاقوت سرخ به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر نیز دست ساز بوده و از نقره با عیار جهانی 925 ساخته شده است. البته از شبکه کاری و آیینه کاری استادانه جواهرسازان سایت زرسی هم نباید غافل شویم. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته یاقوت سرخ اصل بوده ، این انگشتر یاقوت سرخ مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ یاقوت سرخ می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار، ارزش آفرین و دوست داشتنی برای نزدیکان باشد.انگشتر مردانه یاقوت سرخ تراش اشکی کد R237 در سایزهای مختلف قابل ارائه می باشد، برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد که مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر را مطالعه کنید تا با اندازه گرفتن دور انگشت خود سایز انگشت خود را بدست بیاورید.خواص سنگ یاقوت سرخ
خواص سنگ یاقوت سرخ زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه ما برای شما مهمترین خواص سنگ یاقوت سرخ را بیان کرده ایم:

سنگ یاقوت سرخ برای درمان بیماران قلبی و مبتلایان به سرطان خون به کار رفته و عامل تصفیه و تنظیم فشار خون است.

آویختن سنگ یاقوت سرخ بر گردن ، مانع لخته شدن خون در بدن گردیده و از سکته جلوگیری می کند.

یاقوت سرخ در درمان ناتوانی های جنسی و درمان ناباروری و دردهای قاعدگی نیز تاثیر می گذارد و علاوه بر آن ، به آسان شدن زایمان زنان نیز کمک می کند.

همچنین اگر کسی سرخ به همراه داشته باشد ، به بیماری های ویروسی خطرناک و واگیردار به ویژه طاعون مبتلا نمی شود ، اگر آنرا دائما با خود داشته باشد در چشم مردم با هیبت و شکوه جلوه گر می شود د کسب و درآمدش رونق می‌گیرد.

نظرات کاربران