اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۴۰۳
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این انگشتر یاقوت کبود توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز سایت زرسی zarsee.com ساخته شده است

انگشتر مردانه یاقوت کبود کد R124، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۵۷,۲۰۰ تومان (۸٪)
مبلغ نهایی :
۱,۷۹۲,۸۰۰ تومان

اینبار نیز قصد معرفی یکی از زیباترین و کم نظیرترین محصولات دست ساز سایت زرسی یعنی انگشتر مردانه یاقوت کبود کد R124 به شما عزیزان را داریم. این انگشتر یاقوت کبود یکی دیگر از سری تولیدات سایت زرسی می باشد که علاوه بر خواص اعجاب انگیز نگین های آن، طراحی خاص و متفاوت رکاب نقره ، زیبایی فوق العاده ای را برای این انگشتر یاقوت کبود به ارمغان آورده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقمندان به هنر دست مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر نیز دست ساز بوده و علاوه بر تاج برنجی زیبا ، دارای مخراج کاری ، آیینه کاری و طرح شبکه ای زیبایی می باشد، از نقره با عیار جهانی 925 ساخته شده است. نگین اصلی که در وسط قرار گرفته یاقوت کبود اصل بوده و نگین های اطراف نگین اصلی، 34 عدد زمرد نانو (اتمی) می باشد. چیدمان متفاوت نگین ها، به زیبایی محصول افزوده و آن را در زمره زیبا ترین انگشترها قرار داده است. این انگشتر مردانه با توجه به خواص اعجاب انگیز سنگ یاقوت و سنگ زمرد می تواند به عنوان هدیه ای ماندگار، ارزش آفرین و دوست داشتنی برای دوستی صمیمی و با سلیقه یا همسری مهربان باشد و یا بر روی دست پدری عزیز و بزرگوار نیز به یادگار بنشیند.شما با مطالعه مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر و با اندازه گرفتن دور انگشت خود قادر به تشخیص سایز انگشت خود هستید. ضمنا این انگشتر مردانه یاقوت کبود در هر نقره یا طلا فروشی در شهر محل سکونت خود قابل سایز شدن هست.

خواص سنگ یاقوت کبود
خواص انگشتر دارای نگین یاقوت کبود و زمرد بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص یاقوت کبود را بیان کرده ایم:

سنگ یاقوت کبود با چاکرای تاج و پیشانی در ارتباط است و سنگی بسیار پر انرژی است و نیروی پاکسازی و شفابخشی فوق العاده ای دارد.

یاقوت کبود اعصاب بدن را تقویت و آرام می کند و برای درمان بیماری های صرع ، رعشه ، سردردهای عصبی و میگرن مفید است و برای درمان سرگیجه و بی خوابی نیز کاربرد موثری دارد.

همچنین یاقوت کبود برای تسکین دردهای روماتیسمی و مفصلی ، دردهای جراحتی و نقرس مفید است.

شستن پوست با آب یاقوت کبود و نیز مالش آن بر روی پوست برای رفع جوش های صورت و حساسیت های پوستی مفید است و برای درمان تیروئید ، بیماری های لوزه و تقویت تارهای صوتی نیز به کار می رود.خواص سنگ زمرد
خواص سنگ زمرد زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ زمرد را بیان کرده ایم:

سنگ زمرد در گشایش قلب انسان به سوی عشق الهی کمک می کند.

سنگ زمرد باعث آموزش و تعلیم دادن اقدامات خود به دیگران از سر دلسوزی می شود.

سنگ زمرد در شناخت خود به اندازه کافی کمک می کند.

نظرات کاربران