اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۹۵
وضعیت کالا :
غیر فعال
محصول از سایت :
zarsee.com

انگشتر یاقوت زرد مردانه فاخر کد R160 یکی دیگر انگشترهای یاقوت زرد دست ساز سایت زرسی zarsee.com بوده

انگشتر یاقوت زرد مردانه فاخر کد R160، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۱ تومان

امروز قصد معرفی یکی از بی نظیر ترین ، چشم نواز ترین و اعجاب انگیز ترین انگشترهای یاقوت زرد سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. انگشتر یاقوت زرد مردانه فاخر کد R160 یکی دیگر انگشترهای یاقوت زرد دست ساز سایت زرسی بوده که به خاطر قلم زنی بسیار استادانه و درجه یک ، این انگشتر یاقوت زرد مردانه را به محصولی خاص و متفاوت مبدل نموده است. رکاب این انگشتر یاقوت زرد کاملا دست ساز بوده و از نقره با عیار جهانی 925 ساخته شده است. برخورداری از سوهان کاری و قلم زنی زیبا و منظم را در کنار استحکام رکاب به ارمغان آورده و نگین یاقوت زرد که روی رکاب این انگشتر قرار گرفته ، جذابیت خاصی به اثر بخشیده که از این بابت می توان آن را به عنوان هدیه ای ماندگار و دوست داشتنی برای دوستی صمیمی و با سلیقه یا همسری مهربان پیشکش نموده و یا به پدری صمیمی و اهل دل اهدا نمود.انگشتر یاقوت زرد مردانه کد R160 در سایزهای مختلف ارائه شده که برای انتخاب صحیح سایز پیشنهاد می گردد از مقاله تصویری و ویدیویی راهنمای سایز انگشتر استفاده نمایید.

خواص سنگ یاقوت زرد
خواص انگشتر دارای نگین یاقوت زرد بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص سنگ زرد را بیان کرده ایم:

استفاده از یاقوت زرد برای تنظیم متابولسیم بدن و تقویت دستگاه گوارش به ویژه روده ها مناسب است ، بدن را از سموم پاک کرده و ناراحتی های کبد و کیسه صفرا را برطرف می سازد. همچنین یاقوت زرد از خستگی های روحی می کاهد و بر نشاط روح می افزاید و برای کسانی که خواب های پریشان می بینند ، مفید است.

نظرات کاربران