اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۴۰۱
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

انگشتر یاقوت کبود مردانه کد R194 یکی دیگر انگشترهای یاقوت زرد دست ساز سایت زرسی zarsee.com بوده

انگشتر یاقوت کبود مردانه کد R194، رکاب این انگشتر مردانه از نقره عیار 925 ساخته شده و روند ساخت کاملا دست ساز است. این انگشتر که توسط دستان هنرمندان انگشتر ساز زرسی ساخته شده است از ظرافت بسیاری برخوردار است.

مبلغ :
۲,۶۶۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۲۶۷,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۲,۳۹۷,۵۰۰ تومان

انگشتر یاقوت کبود مردانه کد R194 یکی دیگر از انگشترهای یاقوت کبود سایت زرسی است که آینه کاری ، مخراج کاری ، شبکه کاری و تاج برنجی بسیار زیبای آن، زیبایی فوق العاده ای به این انگشتر مردانه بخشیده و آن را برای تمام زیبا دوستان و علاقه مندان به هنر دست، مناسب گردانیده است. رکاب این انگشتر دست ساز بوده و از نقره با عیار بالای 925 ساخته شده است همچنین نگین های برلیان با ظرافت خاصی در رکاب آن جای گرفته و خودنمایی می کند و به این ترتیب آن را از سایر انگشرهای یاقوت کبود متفاوت نموده است.شما با مطالعه مقاله آموزشی راهنمای سایز انگشتر و با اندازه گرفتن دور انگشت خود قادر به تشخیص سایز انگشت خود هستید. ضمنا این انگشتر یاقوت کبود مردانه در هر نقره یا طلا فروشی در شهر محل سکونت خود قابل سایز شدن هست.

خواص سنگ یاقوت کبود
خواص انگشتر دارای نگین یاقوت کبود و زمرد بسیار زیاد است و شما را در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی می کند در ادامه این مطلب ما برای شما چندین مورد از خواص یاقوت کبود را بیان کرده ایم:

سنگ یاقوت کبود با چاکرای تاج و پیشانی در ارتباط است و سنگی بسیار پر انرژی است و نیروی پاکسازی و شفابخشی فوق العاده ای دارد.

یاقوت کبود اعصاب بدن را تقویت و آرام می کند و برای درمان بیماری های صرع ، رعشه ، سردردهای عصبی و میگرن مفید است و برای درمان سرگیجه و بی خوابی نیز کاربرد موثری دارد.

همچنین یاقوت کبود برای تسکین دردهای روماتیسمی و مفصلی ، دردهای جراحتی و نقرس مفید است.

شستن پوست با آب یاقوت کبود و نیز مالش آن بر روی پوست برای رفع جوش های صورت و حساسیت های پوستی مفید است و برای درمان تیروئید ، بیماری های لوزه و تقویت تارهای صوتی نیز به کار می رود.

نظرات کاربران