اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۶۵
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین آزوریت سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین آزوریت اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین آزوریت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۵۴۴,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۵۴,۲۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۴۸۹,۸۰۰ تومان

اینبار قصد معرفی یکی از جذاب ترین نگین آزوریت سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. این نگین آزوریت تراش مثلثی کد N100 یکی دیگر از نگین های آزوریت سایت زرسی بوده که به خاطر تراش و رنگ بندی بسیار جذاب ، این نگین را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین زیبا 32 در 21 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 6.44 گرم و تراش آن مثلثی است. رنگ بندی فوق العاده زیبای نگین آزوریت کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین آزوریت اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین آزوریت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.


خواص سنگ آزوریت (Azurite)
سنگ آزوریت از خواص گسترده‌ای برخوردار است و همراه داشتن آن ، بر سلامت جسم و روان تاثیر مثبت دارد. تعدای از مهمترین خواص سنگ آزوریت به شرح زیر می باشد:

خلاقیت را افزایش می دهد و با پاکسازی روحی به ایجاد اعتماد بنفس کمک می کند. برای استفاده هنگام مطالعه برای امتحان مفید است چون به حفظ اطلاعات کمک می کند.

آزوریت مشکلات مربوط به هر گونه نقص در عملکرد گلو و گردن، مانند گلودرد، گردن درد، مشکلات تیروئید، مشکلات شنوایی و آسم را درمان می کند. همچنین به بدن در استفاده بهینه از اکسیژن کمک می کند که در نتیجه به گردش خون کمک کرده است.

پیوند قوی آزوریت با ماده معدنی مس باعث می شود این سنگ همراهی بی نقص برای جواهرات مسی که در درمان ورم مفاصل و روماتیسم بکار می روند، باشد.

از آنجا که آزوریت یک سنگ جذب کننده است، برای پاکسازی سموم بدن شامل سموم محیطی و نیز سمومی که در داروهای تجویزی هست، استفاده می شود.

بهتر است بعد از استفاده از آزوریت برای شفادهی، آن را پاکسازی کرد. بهترین روش پاکسازی آن، دود کردن عود است. بهتر است برای پاکسازی از آب استفاده نشود چرا که آزوریت سنگ حساسی است و هنگام فرو رفتن در مایعات، تمایل به خرد شدن دارد.

آزوریت سنگ برج جدی و سمبل بصیرت و کشف است و نیز حس انصاف را تقویت می کند.

سنگی مناسب برای مدیتیشن است و به شخص اجازه می دهد تا به راحتی وارد حالت تمرکز شده و پیشگویی را تقویت می کند. این سنگ در کنترل جریان انرژی و وارد کردن آن به مقدار مناسب در هر موقعیت کمک می کند.
آزوریت روی چاکرای پنجم یا گلو و نیز چاکرای ششم یا چشم سوم و چاکرای هفتم یا تاجی مؤثر است.

این سنگ به طور ویژه روی چاکرای سوم یا چشم سوم مؤثر است و می تواند به طور همزمان این چاکرا را متعادل کرده، فعال کرده و نیرو بخشد.

همچنین آزوریت برای تنظیم هر هفت چاکرا استفاده می شود.

نظرات کاربران