اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۶۲
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از نگین های بیسموت سایت زرسی zarsee.com می باشد

اگر به دنبال نگین بیسموت اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین بیسموت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۶۲۷,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۸۱,۵۱۰ تومان (۱۳٪)
مبلغ نهایی :
۵۴۵,۴۹۰ تومان

نگین بیسموت بسیار زیبا کد N74، یکی دیگر از نگین های بیسموت سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین بیسموت یکی دیگر از نگین های بیسموت سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی بسیار شگفت انگیز ، این نگین بیسموت را به نگینی جذاب و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین 30 در 27 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 17.52 گرم است. رنگ این نگین بیسموت کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین بیسموت هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین بیسموت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

نظرات کاربران