اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۵۶
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین سوگیلایت سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین سوگیلایت اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین سوگیلایت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۶۴۲,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۶۴,۲۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۵۷۷,۸۰۰ تومان

نگین سوگیلایت تراش بیضی بسیار زیبا کد N77، یکی دیگر از نگین های سوگیلایت سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین سوگیلایت یکی دیگر از نگین های سوگیلایت سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی بسیار زیبا ، این نگین سوگیلایت را به نگینی جذاب و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین زیبا 31 در 21 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 10.83 گرم و تراش آن بیضی است. رنگ بندی این نگین سوگیلایت کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین سوگیلایت هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین سوگیلایت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

نظرات کاربران