اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۶۴
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین عقیق بوتسوانا سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین عقیق اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین عقیق مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۶۱۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۶۱,۰۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۵۴۹,۰۰۰ تومان

اینبار قصد معرفی یکی از خوش نقش ترین و چشم نواز ترین نگین های عقیق بوتسوانا سایت زرسی به شما عزیزان را داریم. این نگین عقیق بوتسوانا خوش نقش کد N101 یکی دیگر از نگین های عقیق بوتسوانا سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی و طرح فوق العاده جذاب این نگین را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین جذاب 27 در 19 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 6.27 گرم و تراش آن اشکی است. رنگ بندی و طرح این نگین عقیق بوتسوانا کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین عقیق بوتسوانا اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین عقیق بوتسوانا مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

نظرات کاربران