اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۶۶
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین عقیق شجر دریایی سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین عقیق شجر دریایی اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین عقیق شجر دریایی مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۱۱۰,۰۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۹۹۰,۰۰۰ تومان

این نگین عقیق شجر دریایی خوش نقش کد N93 کاملا طبیعی بوده و بدست هنرمندان سایت زرسی تراش خورده است. در این نوع شجر می توان تصاویر فوق العاده زیبایی را مشاهده کرد که بدلیل طبیعی بودن، چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می نماید. سایز این نگین 24 در 28 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 10.90 گرم و تراش تخت است. این گوهر جذاب را می توان بر روی انواع زیورآلات طلا و نقره نصب و استفاده کرد و یا بصورت نگین تک نگهداری کرده و از ترکیب زیبای آن بهره برد.

هیچ سنگی مانند عقیق بطور طبیعی رنگ آمیزی خلاقانه و نوار دار ندارد. عقیق همیشه به شکل برآمدگی گرد با دسته ای از دوایر متحدالمرکز مانند حلقه های یک تنه درخت، یافت می شود. گاهی این دسته ها شبیه چشم و گاهی با دالبری های فانتزی یا حتی منظره هایی شبیه درختان پر (عقیق شجر) شاخه هستند.یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین عقیق شجر دریایی هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین عقیق مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.خواص سنگ عقیق
همانند خواص سنگ فیروزه سنگ عقیق نیز از خواص گسترده‌ای برخوردار است و همراه داشتن آن ، بر سلامت جسم و روان تاثیر مثبت دارد. تعدای از مهمترین خواص سنگ عقیق به شرح زیر می باشد:
تقویت قدرت بینایی و برطرف نمودن ناراحتی های چشم از خواص درمانی سنگ عقیق است به این منظور استفاده از سرمه عقیق در چشمها توصیه می شود.
درمان بیماری‌ های کمر درد، پا درد، استخوان درد و همچنین دردهای ماهیچه‌ای از خواص درمانی سنگ عقیق است.
سنگ عقیق برای تقویت ریه‌ها ، معده‌، کبد و مغز مفید است و محرک خوبی برای تقویت و عملکرد صحیح دستگاه گوارش می باشد.
استفاده از سنگ عقیق برای تقویت باروری و نیروی تولید مثل موثر است.
در طب سنتی از سنگ عقیق برای درمان و تسکین درد و گرفتگی‌های عضلانی و درد پشت استفاده می شود.
سنگ عقیق برای خونریزی لثه بسیار مفید است و دندانها را محکم می سازد.
در طب سنتی از سنگ عقیق برای درمان خفقان، امراض سوداوی و خونریزی استفاده می شود.

نظرات کاربران