اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۴۳۲
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

این نگین فیروزه نیشابور زیبا کاملا طبیعی بوده و بدست هنرمندان سایت زرسی zarsee.com صیغل داده شده

اگر به دنبال نگین فیروزه نیشابور اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین فیروزه نیشابور مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۶۶۵,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۶۶,۵۰۰ تومان (۱۰٪)
مبلغ نهایی :
۵۹۸,۵۰۰ تومان

نگین فیروزه نیشابور سبزآبی شجری کد nv25، این نگین فیروزه از معدن فیروزه نیشابور استخراج شده است. این نگین فیروزه شجری سبزآبی، زیبا و خوش طبع است. این نگین فیروزه سبزآبی زیبا را که فروشگاه معتبر زرسی معرفی کرده می توان برروی گردنبند نقره ، گردنبند طلا ، آویز و... استفاده کرد.

خواص سنگ فیروزه
سنگ فیروزه نماد دوستی است و باعث برانگیختن عشق های رمانتیک و خیالی می شود.

فیروزه قابلیت متعادل کردن و هم تراز کردن تمام چاکرا های بدن ، تثبیت چرخش خلق وخوی ، القای آرامش درونی به افراد را دارد.

همچین فیروزه سنگ بسیار عالی برای درمان افسردگی و خستگی است. همچنین دارای نیرویی است برای جلوگیری از حملات عصبی از جمله وحشت زدگی و اضطراب.

سنگ فیروزه حس خودآزمایی را در افراد بالا می برد و در هنگام صحبت کردن در حضور دیگران باعث کنترل اعصاب آدم ها می شود و از اضطراب و استرس افراد می کاهد و همچنین فیروزه در تثبیت تغییرات خلقی که در هر زمان فرد را احاطه کرده کمک می کند و نگرش های منفی را حل می کند و در آخر به حل کردن مشکلات بوجود آمده کمک می کند.

نگین فیروزه نیشابور سبزآبی شجری کد nv25، نگینی زیبا برای بکار بردن در جواهراتی مانند گردنبند ، آویز و ... می باشد. اگر به دنبال نگین فیروزه نیشابور اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین فیروزه مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

نظرات کاربران