اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۵۷
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از نگین های مالاکیت سایت زرسی zarsee.com می باشد

اگر به دنبال نگین مالاکیت اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین مالاکیت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۳۷۴,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۴,۸۸۰ تومان (۱۲٪)
مبلغ نهایی :
۳۲۹,۱۲۰ تومان

نگین مالاکیت بسیار زیبا تراش بیضی کد N66، یکی دیگر از نگین های مالاکیت سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین مالاکیت یکی دیگر از نگین های مالاکیت سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی و طرح بسیار جذاب ، این نگین مالاکیت را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین 32 در 26 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 12.66 گرم و تراش آن بیضی است. رنگ بندی زیبای این نگین مالاکیت کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین مالاکیت هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین مالاکیت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

خواص سنگ مالاکت (Malachite)
خواص سنگ مالاکیت بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواص سنگ مالاکیت را بیان کرده ایم:

سنگ مالاکیت ، با چاکرای قلب در ارتباط است و جواهری است که بسیار مورد علاقه مصریان باستان ، یونانیان و رومی ها بوده است و برای ساخت زیورآلات و طلسم و استفاده از رنگ آن در مواد آرایشی مورد استفاده قرار می گرفت.

سنگ مالاکیت برای درمان اختلالات و ناراحتی های قاعدگی زنان و درمان نازائی موثر است. همچنین به زنان حامله نیرو می بخشد و زایمان را آسان می کند. به همین دلیل در قرون وسطا به سنگ قابله مشهور بوده است.

مالاکیت از بدن سم می زداید و در دفع بیماری و عفونت به بدن کمک می کند. همچنین برای نقاط دردناک و ضرب دیده و عضلات منقبض مفید است ، مالاکیت انرژی های منفی درونی و بیرونی را از شخص دور می نماید و روح امید و نشاط زندگی را در او پدید می آورد.

نظرات کاربران