اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۵۸
وضعیت کالا :
ناموجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین چاروئیت سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین چاروئیت اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین چاروئیت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۱ تومان

نگین چاروئیت تراش دامله ای کد N80، یکی دیگر از نگین های چاروئیت سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین چاروئیت یکی دیگر از نگین های چاروئیت سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی بسیار زیبا ، این نگین چاروئیت را به نگینی جذاب و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین زیبا 20 در 15 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 2.57 گرم و تراش آن بیضی و دامله ای است. رنگ بندی این نگین چاروئیت کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین چاروئیت اصل هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین چاروئیت مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.خواص سنگ چاروئیت (Charoite)
خواص سنگ چاروئیت زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی کند. در ادامه این مطلب ما برای شما مهمترین خواص سنگ چاروئیت را بیان کرده ایم:

ایجاد تعادل و تنظیم چاکرای ششم و هفتم

چاروئیت اغلب "سنگ دگرگونی" یا "سنگ قدرت" نامیده می شود و بخصوص احساسات منفی مثل خشم و ترس را به احساسات مثبت تبدیل می کند.

بعنوان بخشی از فرآیند دگرگونی به آزاد سازی احساسات منفی کمک می کند و بنابراین شخص می تواند تغییر و پیشرفت کند.

چاروئیت به عنوان سنگ الهام شناخته شده و خلاقیت و معنویت را تقویت کرده و امکانات جدید را حتی در موقعیتهای گذشته نشان میدهد.

سنگ چاروئیت به وضوح دید شخص کمک می کند که به دنبال آن عزت نفس وی تقویت شده و به شخص کمک می کند تا خود را از ملعبه بودن آزاد سازد.

چاروئیت به ایجاد یا تقویت شجاعت، نیروی درونی یا ابراز وجود صحیح شناخته شده است. این سنگ در غیب بینی و پیشگویی نیز کاربرد دارد.

از نظر فیزیکی چاروئیت برای تسریع بخشیدن به همه انواع درمان مثل سردرد، مشکلات کبد، رفع مسمومیت الکل، گرفتگی عضلانی، مشکلات قلبی، مشکلات چشمی، اعصاب و غیره، مفید است.

نظرات کاربران