اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۵۹
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از نگین های چشم ببر سایت زرسی zarsee.com می باشد

اگر به دنبال نگین چشم ببر اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین چشم ببر مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۳۱۲,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۳۴,۳۲۰ تومان (۱۱٪)
مبلغ نهایی :
۲۷۷,۶۸۰ تومان

نگین چشم ببر فوق العاده زیبا کد N65، یکی دیگر از نگین های چشم ببر سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین چشم ببر یکی دیگر از نگین های چشم ببر سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بندی و طرح بسیار جذاب ، این نگین چشم ببر را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین 28 در 17 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 4.77 گرم و تراش آن دامله ای است. رنگ بندی زیبای این نگین چشم ببر کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین چشم ببر هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین چشم ببر مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

خواص سنگ چشم ببر (Tiger Eye)
خواص سنگ چشم ببر بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما 3 مورد از مهمترین خواص سنگ چشم ببر را بیان کرده ایم:

سنگ چشم ببر سه مورد از چاکراهای اولیه را با یکدیگر متعادل و هم تراز می کند.
سنگ چشم ببر شادابی فیزیکی و فعال بدن را به همراه خلاقیت ، عزم راسخ و هدف را در درون انسان شکوفا می کند.
سنگ چشم ببر ، به کسی که از این سنگ استفاده می کنند کمک می کند غرق هدف هایی که دنبال می کنند بشوند.

نظرات کاربران