اطلاعات این محصول مدت طولانی است که بروزرسانی نشده است، لطفا قبل از خرید، با فروشنده هماهنگ کنید
اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۶۰
وضعیت کالا :
ناموجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی از جذاب ترین نگین کهربا سایت زرسی zarsee.com

اگر به دنبال نگین کهربا اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین کهربا مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۱ تومان

نگین کهربا اصل تراش اشکی کد N67، یکی دیگر از نگین های کهربا سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین کهربا یکی دیگر از نگین های کهربا سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ بسیار جذاب ، این نگین کهربا را به نگینی خاص و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین 21 در 13 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 1.12 گرم و تراش آن اشکی است. رنگ بندی زیبای این نگین کهربای اصل کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین کهربا هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین کهربا مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

خواص سنگ کهربا (Amber)
خواص سنگ کهربا بسیار زیاد است و می تواند به شما در زمینه های مختلف کمک بسیار زیادی بکند در ادامه این مطلب ما برای شما چند مورد از مهمترین خواص سنگ کهربا را بیان کرده ایم:

سنگ کهربا سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و برای درمان آلرژی ها و ناراحتی های پوستی بسیار فایده دارد. مالش کهربا بر روی نقاط دردناک نواحی پشت و مفاصل و نقاطی که ورم آن تازه و گرم است ، تاثیر خوبی دارد. کهربا بهترین علاج برای بند آوردن خون ریزی بوده و برای تقویت معده نیز مفید است. سنگ کهربا دارای ارتعاشات مغناطیسی فراوان و قوی بوده و برای درمان بیماری های عصبی به ویژه میگرن و تعادل بخش های مختلف مغز مفید است.

تاثیر کهربا در چاکرا
سنگ کهربا بر روی عملکرد چاکرای خاجی مؤثر می باشد و تعادل در این چاکرا سبب ایجاد تعادل در زندگی و همچنین کاهش سردرگمی و ترس می گردد و احساس لذت از زندگی را درافراد ایجاد می کند.

نظرات کاربران