اطلاعات فروشنده:
کد محصول :
۷۶۳۵۱
وضعیت کالا :
موجود
محصول از سایت :
zarsee.com

یکی دیگر از نگین های یشم سایت زرسی zarsee.com می باشد

اگر به دنبال نگین یشم اصل هستید سایت زرسی (zarsee.com) بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین یشم مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

مبلغ :
۳۷۱,۰۰۰ تومان
تخفیف :
۴۴,۵۲۰ تومان (۱۲٪)
مبلغ نهایی :
۳۲۶,۴۸۰ تومان

نگین یشم اصل تراش مارکیز کد N73، یکی دیگر از نگین های یشم سایت زرسی می باشد که برای بکار بردن در جواهراتی مانند انگشتر ، گردنبند ، دستبند ، آویز و ... مناسب می باشد. این نگین یشم یکی دیگر از نگین های یشم سایت زرسی بوده که به خاطر رنگ و تراش مارکیز بسیار زیبا ، این نگین یشم را به نگینی جذاب و متفاوت مبدل نموده است. سایز این نگین 36 در 13 میلیمتر بوده و وزن آن حدود 4.30 گرم و تراش آن مارکیز است. رنگ این نگین یشم کاملا طبیعی می باشد و جذابیت خاصی به نگین بخشیده است.

یکی از مهمترین نکات برای خرید انگشتر ، گردنبند و آویز و... نگین اصل و مرغوب می باشد. اگر به دنبال نگین یشم هستید سایت زرسی بهترین گزینه می باشد. شما در هر لحظه از شبانه روز می توانید از فروشگاه اینترنتی زرسی دیدن فرمایید و با بررسی ، مقایسه و انتخاب نگین یشم مورد نظر خود ، لذت یک انتخاب هوشمندانه را تجربه کنید.

خواص سنگ یشم (jade)
سنگ یشم برای التهاب کلیه و سنگ کلیه مفید است. این سنگ ، بسیار مقاوم و محکم بوده و رنگ آن از سبزی .به سیاهی متمایل است
سنگ یشم قلب و دستگاه گردش خون را تقویت می کند و برای درمان مشکلات قلبی مناسب است .
سنگ یشم سبز با چاکرای قلب در تماس است و از نظر عاطفی و فیزیکی روی قلب اثر می گذارد. و در عمیق کردن تنفس موثر است. سیستم عصبی و سوخت و ساز را متعادل می کند. و حالت هیجان و پرخاشگری را به آرامش و سکون تبدیل می کند. اگر زیر بالش بگذاریم حافظه را قوی می کند. و قدرت تعبیر خواب به فرد می بخشد. یشم سنگ خرد است و به ما در تصمیم گیری‌های قوی و پر اهمیت یاری می رساند.
برگردن آویختن یشم به طوری که در برابر معده قرار گیرد ، سبب تقویت معده می گردد و ناراحتی های معده را درمان می کند ، هم چنین برای درمان ضعف و امراض کلیه و سنگ کلیه موثر است و نیز سبب تنظیم سوخت و ساز بدن و تعادل بدن می شود.
یشم به عنوان سنگ حامی و حرز به کار می رود. به همراه داشتن یشم و یا قرار دادن آن در محل کار یا گوشه ای از اتاق ، نیروهای منفی را از محیط دور می کند و شادی و آرامش خاصی به روح می بخشد.

نظرات کاربران